Zaznacz stronę

SR9011

300 zł
sr, sr9011

SR9011 60 kaps 10 mg

Następca legendarnego SR-9009

Wspomaga regulację rytmu dobowego

Znacząco nasila utratę tkanki tłuszczowej

Wytrzymałość mięśni wyższa nawet o 50%

Optymalizuje metabolizm tłuszczy i węglowodanów

Podnosi poziom energii i motywacji do działania

Posiada potencjał antynowotworowy

Ma działanie antylipogenne

Silny neuromodulator

SR-9011

SR-9011 jest udoskonalonym następcą legendarnego SR-9009, współtworząc z nim grupę modulatorów receptora jądrowego, który z kolei jest jednym z głównych regulatorów rytmu dobowego u ssaków. Posiada on wszystkie zalety „starego SR”, działa jednak dłużej, oraz jest wielokrotnie lepiej przyswajalny. Niezwykle szerokie spektrum działania, jakie oferuje SR-9011, oraz jego bardzo niska dostępność rynku, czyni z niego jeden z najbardziej pożądanych środków wspomagających w Polsce.

 

SR-9011 to przedstawiciel modulatorów receptorów REV-ERB, odpowiadających za regulację rytmu dobowego. Ich szeroka ekspresja w obrębie najbardziej metabolicznie aktywnych tkanek organizmu pozwala SR-9011 na wywoływanie spektakularnej ilości działań pożądanych, od regulacji poziomu glikemii i lipidogramu, przez potężne nasilanie utraty tkanki tłuszczowej, wyraźny wzrost wytrzymałości mięśni i tempa ich regeneracji, do poprawy motywacji do działania, koncentracji i poziomu energii w ciągu dnia. Niemalże wszystkie te efekty zostały udowodnione także w przypadku starszego brata, czyli SR-9009, które jednak pozostaje mniej efektywne w przeliczeniu miligram do miligrama, ma także znacząco krótszy okres półtrwania, przez co koniecznym jest spożywanie go kilka razy dziennie. SR-9011 może być z powodzeniem stosowane raz dziennie, a jego działanie będzie odczuwalne nawet do 12 godzin.

 

Gwałtowna utrata tkanki tłuszczowej

Najbardziej znanym zastosowaniem SR-9011 jest przyjmowanie go w trakcie redukcji masy ciała w celu ułatwienia tego procesu jak również przełamania stagnacji/naturalnej granicy odtłuszczenia organizmu. W obu przypadkach SR-9011 to idealne rozwiązanie, nie bez powodu należy on do środków rozpatrywanych przez naukowców, jako „trening w pigułce”. W wyniku nasilania procesów metabolicznych, środek ten jest w stanie promować utratę tkanki tłuszczowej nawet u osób o niskiej aktywności oraz na wątpliwej jakości diecie. Na modelu zwierzęcym uchwycono bowiem, że modulatory REV-ERB są w stanie poprawiać kompozycję ciała zarówno u osobników nieaktywnych, na diecie z przesadną ilością kalorii, jak również i tych genetycznie obciążonych predyspozycją do otyłości. Tym samym uważa się, że SR-9011 może mieć potencjał antylipogenny.

Z kolei u osób aktywnych, środek ten, poprzez optymalizację metabolizmu, transportu glukozy i kwasów tłuszczowych, jest w stanie podnieść tempo metabolizmu, prowadząc do nieosiągalnej naturalnie utraty tkanki tłuszczowej. Wszystko to bez wyniszczającego wpływu przy zachowaniu pełni zdolności wysiłkowych, a nawet ich poprawie.

 

Wyższa wydolność i lepsza regeneracja dzięki SR-9011

Drugim, szczególnie istotnym dla aktywnych, skutkiem stosowania SR-9011, jest wielokrotny wzrost wytrzymałości mięśniowej. Sportowcy, szczególnie z dyscyplin zespołowych, ale i lekkoatleci, stosują SR-9011, by w szybki sposób poprawić swoje osiągi tlenowe. W istocie, SR-9011, poprzez modulację ww. receptorów komórkowych, promuje powstawanie nowych mitochondriów, dzięki czemu komórki efektywniej uzyskują energię, co z kolei oznacza jeszcze wyższą efektywność pracy mięśnia.

Aktywacja receptorów REV-ERB zlokalizowanych w obrębie mięśni jest także korzystna w przypadku dla osób pragnących ich rozbudowy, lub też po prostu szybszej regeneracji. W związku z udowodnionym, korzystnym wpływem środka na wrażliwość insulinową, sprzyja on efektywniejszemu odżywieniu komórek, a przez to regeneracji potreningowej. Dodatkowo, środek wykazuje potencjał przeciwzapalny i antyoksydacyjny, co pozwala na szybsze wygaszanie wywołanych treningami stanów zapalnych.

Dodatkowo, ze względu na swoje właściwości pobudzające, SR-9011 podnosi motywację do działania, co nie pozostaje bez znaczenia dla wyników sportowych w przypadku przyjmowaniu go w porach okołotreningowych.

 

SR-9011 skutecznie znosi zmęczenie i poprawia produktywność

Przez wiele osób SR-9011 jest rozpatrywane przede wszystkim jako unikalny ergogenik, o porównywalnym z modafinilem działaniu. Tego rodzaju twierdzenie są podyktowane kilkoma faktami; środek pozostaje pozbawiony skutków ubocznych, nie uzależnia i może być stosowany przez dłuższy okres w tej samej dawce, zachowując swoją pierwotną skuteczność. Wszystkie te działania są związane bezpośrednio z aktywnością SR-9011 w mózgu, gdzie aktywuje liczne szlaki związane z zegarem biologicznym. Owocuje to odczuwaniem pobudzenia do działania, redukcją zmęczenia. Ponadto, SR-9011, podobnie jak modafinil, pozwala na pracę na wysokich obrotach przez niemal cały dzień, bez konieczności przyjmowania drugiej dawki.

Wyjątkowe właściwości SR-9011 wykorzystywane są często przez osoby, które zmuszone są do zaburzania pracy swojego zegara biologicznego – kierowców, pilotów czy też osoby często zmieniające strefy czasowe. SR-9011 pomaga przywrócić naturalny rytm dobowy- zredukować zmęczenie, poprawić koncentrację i załagodzić skutki uboczne nieprzespanej nocy czy też objawy tzw. Jet-lag.

 

Dawkowanie i łączenie SR9011

Standardowym dawkowaniem jest podanie 10-20 mg środka w jednej lub dwóch dawkach, najlepiej na czczo.

Środek wykazuje szczególnie wysoką synergię z modulatorami PPAR, czyli GW-501516 i GW-0742. Dodatek któregokolwiek z nich do SR-9011 spowoduje jeszcze efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej, jak również niebywały wzrost wytrzymałości tlenowej i poziomu energii. Stosując takie połączenie, warto monitorować poziom glikemii.

Dla osób poszukujących radykalnych rezultatów, ww. mieszankę można połączyć ze spalaczem tłuszczu, jak np. FAsT Burner, czy innym zestawem stymulantów. Doskonale sprawdzi się także zestawienie ww. stacku z niewielkimi ilościami fragmentu 176-191 GH.

Select your currency
EUREuro