O nas

Nasza misja

Anabolix Labs to nowy gracz na rynku, który rzuca wyzwanie swoim rywalom.

 Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, stworzoną przez ludzi obdarzonych pasją oraz rozległą i rzetelną wiedzą. Swoimi produktami pragniemy wesprzeć każdego, kto dąży do maksymalnego wykorzystania sportowego potencjału i osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Naszym nadrzędnym celem jest szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych środków ukierunkowanych na poprawę formy sportowej i efektów płynących z ciężkich treningów. Nieustannie i z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy w dietetyce sportowej i najnowsze doniesienia naukowe. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją i możemy zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję i świadomość jakości. Zaufali nam m.in. czołowi polscy zawodnicy i trenerzy.

O nas

Produkty

Anabolix Labs to produkty, które faktycznie działają.

Stoi za nami gruntowna znajomość branży, skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykorzystywanych surowców. Równie ważna jest dla nas uczciwość i transparentność, dlatego unikamy stosowania zastrzeżonych mieszanek i gwarantujemy, że skład naszych preparatów w 100% odpowiada opisowi na etykiecie.

Ofertę kierujemy w szczególności do osób, które poszukują bezpiecznej i sprawdzonej alternatywy dla środków anabolicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który obejmuje m.in. SARMy, Ibutamoren, agmatynę, johimbinę, zaawansowane formuły usprawniające proces spalania tkanki tłuszczowej oraz wiele innych.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z naszymi produktami

lub