Kamikadze Extreme Pump

159zł

zwiększa objętość mięśni

transportuje materiały budowlane niezbędne do rozpoczęcia procesów regeneracji

dostarcza większą ilość składników odżywczych do mięśni

dostarcza większą ilość tlenu do mięśni podczas ich pracy

Zawiera AAKG, siarczan agmatyny i cytrulinę

Dla nas Kamikadze jest pojęciem związanym z II wojną światową, kiedy tym słowem nazywano pilotów-samobójców Japońskich Sił Powietrznych, którzy nie wahali się poświęcić życia, by zadać jak największych strat wojskowi nieprzyjaciela. Sens tego pojęcia najlepiej oddaje dosłowne tłumaczenie z japońskiego – wiatr boga. KAMIKAZE Extreme Pump to produkt, który jest tak bezwzględny, brutalny i doskonały, że nie jest przeznaczony dla osób słabych.

W świecie suplementów możemy wyróżnić trzy typy produktów. Tanie, które choć przyciągają atrakcyjną ceną, nie mają przełożenia na jakąkolwiek skuteczność. Ze średniej półki cenowej, które cechują się całkiem dobrym składem i niezłym działaniem, ale jednak wciąż zwyczajnym. Ostatnią kategorię stanowią produkty dopracowane w każdym calu; ich cena jest sporo wyższa od najtańszych “odpowiedników”, ale nie bez powodu – charakteryzują się znakomitym składem i działaniem. Kamikadze Extereme Pump bez wątpienia należy do ostatniego ze wszystkich trzech typów.

Suplementy przedtreningowe są wciąż dosyć słabo rozwiniętą gałęzią środków wspomagających dla sportowców. Dlaczego są one istotne i jaki mają wpływ na organizm? Przede wszystkim zwiększają przepływ krwi, a co za tym idzie:

  • zwiększają objętość mięśni
  • transportują materiały budowlane niezbędne do rozpoczęcia procesów regeneracji
  • dostarczają większą ilość składników odżywczych do mięśni
  • dostarczają większą ilość tlenu do mięśni podczas ich pracy

Warto podkreślić, że wszystkie te zjawiska nie dotyczą efektu wizualnego, ale procesu zachodzącego wewnątrz mięśni. Za wzrost mięśni odpowiadają przede wszystkim węglowodany oraz odpowiednio ułożony plan treningowy.

Kamikadze Extreme Pump jest bezkonkurencyjnym produktem wśród przedtreningówek. Zawiera AAKG, siarczan agmatyny i cytrulinę jabłkową. Dzięki tym składnikom zwiększona zostaje produkcja tlenku azotu. To suplement dla najbardziej wymagających!

Dawkowanie

Zmieszaj jedną miarkę (13 g) w 200-250 ml zimnej wody. Tak przygotowany suplement można zażyć 30 – 40 minut przed treningiem. Ze względu na ekstremalną moc zalecamy rozpoczęcie od dawki ½ miarki. W dni wolne zażywaj jedną dawkę dziennie, najlepiej rano. Maksymalna dawka dobowa to 1 miarka.

Składniki:

Rozmiar porcji: 1 miarka (13 g)
Porcji w opakowaniu: około 30
Ilość na 1 porcję:
Tauryna 1000 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna 600 mg
Kofeina 100 mg
Cytrulina jabłkowa 2000 mg
Tri jabłczan kreatyny 1750 mg
Beta-Alanina 2500 mg
AAKG 1200 mg
Siarczan Agmatyny 500 mg ​​​​​​
1,3-Dim 60 mg
Ekstrakt Johimby 98% 3 mg
B6 2 mg
B12 0,002 mg
Niacyna 20 mg
Cytrynian magnezu 150 mg
Cytrynian potasu 100 mg
Cytrynianu sodowego 50 mg
Pikolinian chromu 0,20 mg
Inne składniki: opatentowane naturalne aromaty, słodziki, koncentrat owocowy, guma arabska, sukraloza, acesulfam-K

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z naszymi produktami

lub