Zaznacz stronę

GW Cardarine

140 zł
kardaryna, cardarine, gw

Gwałtownie poprawia wytrzymałość tlenową mięśni

Przyśpiesza metabolizm tłuszczy i węglowodanów

Korzystnie wpływa na poziom HDL oraz LDL

Ułatwia budowę suchej masy mięśniowej

Ułatwia utratę tkanki tłuszczowej

Zwiększa wrażliwość insulinową

Poprawia jakość sylwetki

Ogranicza stany zapalne

GW Cardarine

GW 501516 to skuteczny środek, który oddziaływuje na metabolizm energetyczny poprzez receptory PPAR, co skutkuje nasileniem rozpadu tkanki tłuszczowej oraz poprawą możliwości wydolnościowych i wytrzymałościowych organizmu. Ponadto jest on zdolny poprawiać wartości licznych markerów zdrowotnych, takich jak: panel lipidowy czy też poziom glikemii.

GW 501516 znany także jako GW1516, GSK-516, Endurobol czy też Cardarine to modulator receptorów jądrowych aktywowanych proliferatorami peroksysomów (PPAR), przede wszystkim typu δ, ale także PPARα i PPARγ. Są one rozmieszczone w rozmaitych miejscach w organizmach ssaków, a ich aktywacja wpływa na transkrypcję genów warunkujących liczne procesy metaboliczne oraz powstawanie nowych mitochondriów.

GW to wyjątkowa broń wobec tkanki tłuszczowej

Dzięki ingerencji w procesy metaboliczne, środek ten umożliwia efektywniejsze wykorzystywanie substratów energetycznych, zwłaszcza w obrębie tłuszczy. Jego działanie umożliwia także efektywniejsze korzystanie ze zmagazynowanej w komórkach tłuszczowych energii, przez co ułatwia proces redukcji tkanki tłuszczowej. Udowodniono także, że środek posiada unikalną zdolność do zmiany preferowanego źródła energii dla mięśni szkieletowych z glukozy na kwasy tłuszczowe. Oznacza to znacząco większy pobór energii z własnych magazynów, czyli tłuszczu zapasowego, co z kolei oznacza znacząco szybszą redukcję masy ciała.

GW i wzrost wytrzymałości mięśniowej

Produkt ten jest w stanie odczuwalnie ułatwić wykonywanie ćwiczeń aerobowych poprzez potężny skok wytrzymałości. W badaniach na modelu zwierzęcym wykazano, że przyjmowanie GW-501516 już po tygodniu zwiększa maksymalną wydolność o blisko 75%, co również potwierdzają efekty osób stosujących ten środek. Efekty te są bezpośrednią przyczyną niezwykle wysokiego zainteresowania GW-501516 wśród wyczynowych sportowców, szczególnie kolarzy, ale też biegaczy czy bokserów. Ponadto środek ten redukuje ilość stanów zapalnych, przez co ogranicza występowanie bolesności potreningowej oraz pozwala na zwiększenie częstotliwości treningów tej samej partii. Tym samym może przekładać się na zwiększenie objętości treningowej, co pozwala na szybsze notowanie progresu w trenowanej dyscyplinie.

Cardarine wspiera budowę suchej masy mięśniowej

Preparat ten stanowi skuteczny sposób na poprawę tempa budowania wysokiej jakości masy mięśniowej poprzez kilka mechanizmów.

Po pierwsze, zwiększona wydolność pozwala na wzniesienie treningu na wyższy poziom, poprzez umożliwienie pracy z wykorzystaniem większej intensywności i ogólnej objętości, co z kolei potęguje siłę bodźca stymulującego mięśnie do wzrostu.

Po drugie, udowodniono, że stosowanie GW-501516 wspomaga utrzymanie prawidłowej wrażliwości insulinowej oraz cofa zmiany prowadzące do zjawiska insulinooporności. W trakcie budowania masy ciała ma to niebagatelne znaczenie, bowiem stałe utrzymywanie nadmiernej podaży kalorii ogranicza wrażliwość tkanek na działanie insuliny, co z kolei uniemożliwia efektywne odżywianie włókien tkanki mięśniowej. Przyjmując GW-501516 sportowcy mogą korzystać z diet o wyższej zawartości węglowodanów oraz podaży energetycznej, wykorzystując ich potencjał w 100%, bez obaw o upośledzenie gospodarki insulinowej.

Po trzecie, Cardarine ogranicza odkładanie tkanki tłuszczowej w trakcie procesu budowania masy, dzięki czemu dodatek tego związku pozwala na budowanie doskonałej jakości mięśni.

GW-501516 poprawia gospodarkę lipidową

Substancja ta w założeniu miała być wykorzystywana, jako lek działający przeciwko hiperlipidemii oraz cukrzycy, co powiązane jest z jego działaniem wobec markerów tych chorób. Znacząco obniża on stężenia trójglicerydów, „złego” cholesterolu, czyli frakcji o niskiej gęstości (LDL) oraz poziom glukozy. Dodatkowo Cardarine zwiększa ilość „dobrego” cholesterolu, czyli HDL. Benefit ten powinien być doceniony, tym bardziej, że większość środków stosowanych zarówno w celu zwiększenia wytrzymałości jak i podniesienia jakości umięśnienia ciała, ma wpływ prozakrzepowy (EPO) bądź zaburza lipidogram (stanazolol, drostanol, trenbolone). GW-501516 nie tylko nie powoduje tego rodzaju problemów zdrowotnych, ale także pozwala na ograniczenie ich w przypadku stosowania bardziej inwazyjnych środków, dodatkowo świetnie się z nimi uzupełniając poprzez efekt synergii.

Podsumowanie

Podsumowując, GW-501516 to niezwykle skuteczny środek pozwalający na drastyczny wzrost wytrzymałości, przy jednoczesnym spadku tkanki tłuszczowej poprzez ingerencję w procesy metaboliczne zarówno węglowodanów jak i tłuszczy. Jego stosowanie wpisuje się doskonale w okresy o zwiększonej podaży energetycznej, podczas których umożliwia prawidłowe wykorzystanie nadwyżki kalorycznej oraz zmniejsza tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie GW Cardarine

Zazwyczaj dawka na masie to 10mg

W okresie redukcji często stosuje się dawki 20-30mg dziennie, z przewagą na tą niższą dawkę która jest bardzo skuteczna.

Redukcja

Preparat doskonale sprawdzi się w okresie redukcyjnym, gdzie, w zależności od dyscypliny, jego potencjał zwiększy połączenie z Ostaryną, johimbiną bądź pochodnymi DHT.

Bardzo dobrym i cenionym połączeniem jest z SR9009 Stenabolic.

Siła i masa
W przypadku stosowania go podczas budowania masy i siły mięśniowej, doskonale sprawdzi się ze środkami z grupy pochodnymi nandrolonów oraz testosteronu, a także MK-667.

Wytrzymałość
Jako środek dopingujący w dyscyplinach wytrzymałościowych, często łączony jest on z meldonium i emoksypiną.

Uwaga!
Należy zaznaczyć, że środek ten jest zaliczany do związków zakazanych przez Światową Agencję Antydopingową (WADA).

Bezpieczeństwo

Stosowanie dawek powyżej proponowanych może okazać się niebezpieczne dla zdrowia, stąd też stanowczo odradza się przekraczanie 30mg na dzień. W przypadku podjęcia decyzji o stosowaniu wysokich ilości, dobrym pomysłem jest dołączenie do środka metforminy.

Select your currency
EUREuro